Strona główna
3 czerwca, w naszej szkole odbyła się debata kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Podczas spotkania kandydaci mieli okazję zaprezentować swoje pomysły oraz odpowiedzieć na pytania przygotowane wcześniej przez kolegów i koleżanki ze wszystkich klas. 🗣️😄
W pierwszej części debaty uczniowie losowali pytania ogólne, na które spontanicznie udzielali odpowiedzi, a w drugiej części odpowiadali na pytania skierowane bezpośrednio do nich. 📋
Debata była doskonałą okazją do lepszego poznania kandydatów, ich planów oraz pomysłów na działalność Samorządu Uczniowskiego w nadchodzącym roku szkolnym. 😄