Dnia 22 maja 2026 r. w naszej szkole odbyła się szkolna dyskoteka, podczas której uczniowie klas IV-VIII świetnie się bawili. To był wieczór pełen śmiechu, tanców i wspomnień, które zostaną z nami na długo. 📸 Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć.


