Strona główna
 
W miesiącu maju w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. 🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♂️ Podczas części teoretycznej, która odbyła się 19 maja, uczniowie klasy IV sprawdzali swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, a tydzień później, 26 maja, w części praktycznej prezentowali umiejętności bezpiecznej jazdy na rowerze. 😀🚲