W miesiącu maju w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. 
Podczas części teoretycznej, która odbyła się 19 maja, uczniowie klasy IV sprawdzali swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, a tydzień później, 26 maja, w części praktycznej prezentowali umiejętności bezpiecznej jazdy na rowerze. 

Gratulujemy wszystkim uczniom klasy IV przygotowania, zaangażowania i udziału w egzaminie. Życzymy wielu bezpiecznych przejażdżek rowerowych! 




