Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 2026 już za nami.
Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe rezultaty:
WYRÓŻNIENIE 
Antoni – klasa 1
Franciszek – klasa 2A
Natalia – klasa 2B
Helena – klasa 4
Alicja – klasa 4
Gratulujemy sukcesów!!! 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.



