4 maja został rozstrzygnięty konkurs świetlicowy na najpiękniejsze drzewo wiosenne. Jury przyznało ex aequo trzy miejsca pierwsze

, trzy drugie

, dwa trzecie
, wyróżnienia
i podziękowania za udział
. W sumie spłynęło 18 prac przygotowanych przez 21 uczestników. Jako wychowawcy świetlicy bardzo się cieszymy tak licznym udziałem uczniów. Mamy nadzieję, że przyznane dyplomy i nagrody sprawiły radość młodym, kreatywnym twórcom!


