VI Igrzyska Lekkoatletyczne w Białym Kościele odbyły się w sportowej i radosnej atmosferze.
W zawodach udział wzięli uczniowie z naszej gminy, którzy rywalizowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak biegi , skoki, rzuty, przeciąganie liny. 

Był również konkurs recytatorski, plastyczny i konkurs wiedzy. 


Uroczystego otwarcia igrzysk dokonali organizatorzy oraz zaproszeni goście, życząc zawodnikom powodzenia i gry fair play. Podczas zawodów reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużym zaangażowaniem, wytrwałością i sportowym duchem walki. Kibice głośno dopingowali swoich reprezentantów, tworząc wyjątkową atmosferę. 
W rywalizacji udział wzięły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z gminy. Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację drużynową.
Gratulujemy wszystkim uczniom z naszej szkoły. 
Miło nam poinformować, że Franciszek z VII klasy zdobył I miejsce w kategorii skok w dal. 
Milena z klasy VIII zajęła I miejsce w konkursie plastycznym. 
Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/WielkaWies


